bb warszawska top

Bielsko-Biała ul. Warszawska 5

Centrum Biznesowe WARSZAWSKA 5 dysponuje trzema salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić od 6 do 60 osób. W zależności od zapotrzebowania sale można wyposażyć w krzesła, stoły, które zostaną ustawione w konfiguracji dopasowanej do Państwa potrzeb między innymi w układzie konferencyjnym, kinowym, szkolnym.

Ponad to oferujemy również dostęp do sprzętu multimedialnego takiego jak: ekran, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie. Pomagamy również w organizacji przerw kawowych.

Centrum Biznesowe WARSZAWSKA 5 jest dobrym miejscem na organizacje konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, rekrutacyjnych. Wynajem sal jest możliwy przez 7 dni w tygodniu. W ofercie posiadamy możliwość całodziennego wynajmu, jak i na godziny w zależności od Państwa potrzeb. 

Na terenie obiektu znajduje się parking oraz miejsca parkingowe w strefie płatnego parkowania. Wjazd i wyjazd z obiektu jest bezpośrednio z ulicy bocznej do ulicy Warszawskiej. Wejście do biurowca od ulicy Warszawskiej. Obiekt wyposażony jest w windę oraz stanowisko recepcji.

Cały kompleks jest dobrze zlokalizowany – vis a vis Dworca Kolejowego, Dworca PKS w ścisłym centrum miasta. Dzięki dostępności do głównych tras komunikacyjnych jest ułatwiona komunikacja z miastami ościennymi Aglomeracji Śląskiej.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Kliknij i skontaktuj się z nami!

...

Lub zadzwoń

721 000 222

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyrights 2020 sale-konferencyjne.katowice.pl