opolska top

 
 
 

 

Katowice Opolska 22

Katowice ul. Opolska 22

Do dyspozycji oddajemy 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych, które dają możliwość pomieszczenia od 12 do 180 uczestników. W zależności od zastosowania i zapotrzebowania sale mogą być wyposażone w stoły, a krzesła ustawione w różnych konfiguracjach: układ kinowy, szkolny, bankietowy, podkowa.

Ponadto oferujemy wyposażenie w odpowiedni sprzęt (ekran, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie) oraz usługi cateringowe (przerwy kawowe, lunche). Każda z sal posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Centrum Biznesowe OPOLSKA 22 to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, oraz bankietów. 

Wynajem możliwy jest 7 dni w tygodniu, oprócz całodziennego wynajmu sal szkoleniowych, jest możliwość wynajmu na godziny, w zależności od potrzeby.

Jednym z atutów budynku jest brak barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada trzy windy, dwie recepcje oraz trzy płatne parkingi. Oprócz miejsc parkingowych na terenie kompleksu, w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dodatkowych ok. 100 miejsc nie objętych strefą płatnego parkowania.

Kompleks ma świetną lokalizację, znajduje się Centrum Katowic przy ul. Opolskiej 22 i Jana III Sobieskiego 11, jest bardzo dobrze skomunikowany z miastami ościennymi, z dworcem PKP oraz z Drogową Trasą Średnicową i Autostradą A4.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Kliknij i skontaktuj się z nami!

...

Lub zadzwoń

721 000 222

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyrights 2024 sale-konferencyjne.katowice.pl