Sale konferencyjne - referencje

logo ceo au 

AKADEMIA UCZNIOWSKA

W imieniu Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej potwierdzam nienaganną współpracę z firmą MAKSIMUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością HOLDING S.K.A. w zakresie świadczonej usługi - organizacja konferencji dla nauczycieli w województwie śląskim: wynajem sal z wyposażeniem, organizowanej w ramach projektu Akademia uczniowska w dniu 27.11.2013.

Firmę MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. należy uznać jako solidnego i godnego zaufania partnera. W każdej chwili pracownicy wykazali się profesjonalizmem, a powierzone im zlecenia realizowali z zaangażowaniem i sumiennością. Obiekt znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta Katowice, z dogodnym dojazdem. W przyszłości zamierzamy nadal korzystać z usług firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. przy organizacji kolejnych szkoleń.

cambrigde

CAMBRIGDE UNIVERSITY PRESS

Wydawnictwo Cambridge University Press rekomenduje współpracę z MAKSIMUM sp. z o. o. Holding S.K.A.

Konferencja dla nauczycieli, która odbyła się 14 maja 2013 roku, została zrealizowana w komfortowo wyposażonej sali. Wysoki standard wynajmowanej infrastruktury pozwolił na efektywną organizację spotkania. Miła i kompetentna obsługa w pełni spełniła nasze oczekiwania.

MAKSIMUM sp. z o. o. Holding S.K.A. jest firmą w pełni przygotowaną do kompleksowego działania w obszarze organizacji szkoleń. Współpracę tę oceniamy wysoko i rekomendujemy każdej firmie jako profesjonalnego i rzetelnego partnera szkoleniowego.

 fundacja

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki

Firma MAKSIMUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością HOLDING S.K.A. świadczy na rzecz Ośrodka Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Katowicach usługi w zakresie wynajmu sal szkoleniowych. Nasza współpraca w zakresie organizacji szkoleń oraz warsztatów trwa od maja 2009 roku. Sale szkoleniowe firmy MAKSIMUM zlokalizowane są w ścisłym centrum Katowic, co zapewnia dogodny dojazd uczestnikom szkoleń. Elastyczne podejście do potrzeb Klienta w zakresie przygotowania sal szkoleniowych oraz chęć pomocy ze strony pracowników firmy pozwalają na płynne realizowanie naszych projektów szkoleniowych. Pracownicy cechują się otwartością na bieżące potrzeby uczestników oraz prowadzących szkolenia, a dzięki profesjonalnie przygotowanym i dobrze wyposażonym salom możliwe jest maksymalne wykorzystanie czasu przewidzianego na szkolenie. 

Dotychczasowa współpraca pozwala polecić firmę MAKSIMUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością HOLDING S.K.A. jako rzetelnego i godnego zaufania kontrahenta w zakresie wynajmu sal szkoleniowych.

 ih katowice

INTERNATIONAL HOUSE INTEGRA

International House Integra od 3 lat współpracuje z firmą Maksimum sp. z o.o. W wynajmowanych salach przy ul. Opolskiej 22 do tej pory przeprowadzaliśmy egzaminy Cambridge English, podczas których warunki lokalowe oraz techniczne muszą spełniać rygorystyczne warunki, a w listopadzie 2012 roku zorganizowaliśmy konferencję dla ok. 100 uczestników.

Sale są przestronne, nowoczesne i dobrze wyposażone. Każdorazowo są przygotowane i dostosowane do naszych potrzeb. Wszystkie zlecenia realizowane są w sposób kompleksowy, z dużym profesjonalizmem.

Firma Maksimum za każdym razem solidnie wypełnia wszystkie ustalenia. Pracownicy wykazują się profesjonalizmem, a powierzone im zlecenia realizują zawsze z zaangażowaniem i sumiennością.

Wybór oferty tej firmy to współpraca z wykwalifikowaną i zorientowaną na klienta kadrą.

Nienaganna realizacja zleceń pozwala twierdzić nam, że przy organizacji kolejnych egzaminów, będziemy w dalszym ciągu korzystać z pomieszczeń przy ul. Opolskiej 22.

Polecamy firmę Maksimum jako poważnego, godnego polecenia partnera.

krd

KRAJOWY REJESTR DŁUGÓW

Pragniemy zarekomendować firmę Maksimum z ograniczoną odpowiedzialnością HOLDING S.K.A. jako rzetelnego kontrahenta świadczącego usługi w zakresie wynajmu sal konferencyjnych. 

Oferowane sale szkoleniowe są wygodne oraz dobrze wyposażone (sprzęt multimedialny, nagłośnienie, Internet, klimatyzacja). Sale przygotowywane są każdorazowo zgodnie z przekazanymi wytycznymi. Pracownicy szybko reagują na zgłaszane potrzeby oraz każdorazowo służą pomocą przy rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Jakość wykonanych przez firmę MAKSIUMUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością HOLDING S.K.A. usług pozwala na udzielenie tej firmie referencji potwierdzających wysoki profesjonalizm przy wynajmie sal szkoleniowych.

Rekomendujemy Firmę Maksimum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością HOLDING S.K.A. jako wiarygodnego oraz godnego polecenia partnera.

 pko leasing

PKO LEASING S.A.

Firma Maksimum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Holding S.K.A. świadczy na rzecz PKO Leasing S.A. oddział w Katowicach usługi w zakresie:

  • Wynajmu powierzchni biurowej
  • Wynajmu sal szkoleniowych

Nasza współpraca została zapoczątkowana w 2007 roku. Jakość usług wykonywanych przez firmę Maksimum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Holding S.K.A. pozwala nam na udzielenie tej firmie referencji potwierdzających wysoki profesjonalizm i organizacje pracy.

Polecamy firmę Maksimum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Holding S.K.A. jako wiarygodnego partnera.

 logosmall szlachetna paczka

SZLACHETNA PACZKA

Dziękujemy za otwartość i współdziałanie w ramach Szlachetnej Paczki.

Szlachetna Paczka to służba dla innych ludzi i przekraczanie siebie, żeby zmienić świat. Żeby nasz świat stał się miejscem, w którym ludzie po prostu dostrzegają siebie nawzajem i pomagają sobie.

Dzięki Pracownikom OPAL Maksimum, którzy włożyli duży wkład w organizację szkolenia Liderów Rejonów Szlachetnej Paczki.

Dziękujemy, że robicie to razem z Nami

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyrights 2023 sale-konferencyjne.katowice.pl