revita top

Katowice Revita PARK

Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK

Park Przemysłowo - Technologiczny REVITA PARK stanowią zrewitalizowane obiekty znajdujące się na terenie Nowego Baildonu w Katowicach. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby.

Park oferuje pod wynajem różne typy powierzchni, a także zachęca zarówno lokalnych, regionalnych, jak i ogólnopolskich przedsiębiorców do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań technologicznych do produkcji i unowocześniania wyrobów oraz usług oferowanych na rynku. Powstała na terenie Parku - STREFA KONFERENCJI, to platforma promocji nowych technologii i innowacji oraz możliwości prowadzenia nowoczesnych szkoleń z zakresu innowacji, rewitalizacji oraz budowania własnego wizerunku na innowacyjnym rynku.

Zachęcamy do organizacji konferencji, spotkań biznesowych lub szkoleń. W ramach współpracy konferencyjnej oferujemy oprócz usług standardowych takich jak dostęp do WiFi, klimatyzacji w pomieszczeniach również pakiet usług dodatkowych między innymi: pomoc w promocji Państwa przedsięwzięcia na stronie Revita Park oraz w mediach społecznościowych; pomoc w przygotowaniu eventu tj. dostosowanie sali do Państwa potrzeb; rozesłanie zaproszeń na planowany event do najemców Parku (na życzenie); usługi cateringowe w organizacji przerw kawowych i lunchu.

STREFA KONFERENCJI znajduje się w biurowcach B i C, przy ulicy Żelaznej 17c - 17d w Katowicach. Na terenie wspomnianych obiektów znajdują się również powierzchnie biurowe do wynajmu oraz Laboratorium Technik Rewitalizacyjnych, które wspomaga przedsiębiorców we wdrażaniu nowoczesnych technologii i przeprowadzaniu badań z zakresu rewitalizacji i remediacji. Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK dysponuje zapleczem konferencyjnym na ponad 200 osób. W ramach podstref konferencyjnych posiadamy sale wykładowe oraz mniejsze sale spotkań, szkoleń oraz sale komputerowe. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna posiada wiele możliwości konfiguracyjnych od sali konferencyjnej i video-konferencyjnej po salę spotkań biznesowych i przestrzeń wystawienniczo-pokazową. Całodobowa ochrona obiektów pozwala na korzystanie z sal nie tylko w godzinach pracy, ale również popołudniami i w weekendy. W ramach Strefy konferencji wydzielono trzy obszary: komercyjny (biznesowy), szkoleniowy i naukowy. W każdym z nich znajduje się sala wykładowa oraz sale spotkań, sale szkoleniowe. W ramach obszaru naukowego dysponujemy również wysoko wykwalifikowaną kadrą i bazą dydaktyczną.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Kliknij i skontaktuj się z nami!

...

Lub zadzwoń

721 000 222

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Copyrights 2024 sale-konferencyjne.katowice.pl